Hakkımızda

OBİR Eğitim Kurumları Konya’ da faaliyet gösteren, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına uygun şekilde öğrencilerimize eğitim veren kurumlardır. ‘ UNUTMADIĞIMIZ TEK ŞEY SİZİN ÇOCUĞUNUZUN BİZİM DE GELECEĞİMİZ OLDUĞUDUR. ’ Anlayışıyla her öğrencimizin bizim için değerini bilerek bu inançla ve gayretle her yeni döneme başlayan kurumlarımız siz değerli öğrencilerimizi geleceğe hazırlamaktadır.

 

Sayın Velimiz, Güler yüzle karşılanacağınız sizler kadar olmasa da evlatlarınıza evladımız gibi sahip çıkacağımızın güvenini yıllar içinde sizlere verdiğimizi düşünüyoruz. Sizlerin fikirlerini önemsiyoruz. Her yeni insan yeni bir fikir demektir diyerek kurumumuzun da ailenizin bir parçası olduğunu unutmayınız.

 

Sevgili öğrenciler, Unutmayın ki sizler birer tohumsunuz toprakla birleşmeyi bekleyen, her tohumun toprakla birleşmesiyle filizlenmesi için can suyuna ihtiyacı vardır ve can suyunu döken herkeste umut yeşertir bu olay öğretmenlerimizde bu heyecan ve coşkuyla sizleri karşılamakta ve bizlerin bugünlere gelmesinde emekleri bulunmaktadır. Emeği geçen her arkadaşımıza teşekkür ederiz.